MBRF400150R
DIODE SCHOTTKY 150V 200A TO244AB
Paket/Kılıf
TO-244AB
Seri / Aile Numarası
MBRF400150R
MBRF400150R Hakkında
MBRF400150R, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-244AB kasa türünde chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 150V maksimum reverse voltage ve 200A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Diyot konfigürasyonu 1 Pair Common Anode düzenindedir. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve ≤500ns fast recovery özelliğine sahiptir. Forward voltage 200A akımda maksimum 880mV'tur. Uygulamada 150V'de 1mA ters akım sızıntısı belirtilmiştir. Bu bileşen güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-244AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-244AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 200 A