MBRF400100R
DIODE SCHOTTKY 100V 200A TO244AB
Paket/Kılıf
TO-244AB
Seri / Aile Numarası
MBRF400100R
MBRF400100R Hakkında
MBRF400100R, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 100V ters gerilim kapasitesi ve 200A ortalama doğrultma akımı ile yüksek akım uygulamalarında kullanılır. Ortak anod konfigürasyonuna sahip diyot çifti içerir. TO-244AB chassis mount paketinde sunulan bu bileşen, hızlı geri kazanım karakteristiğine (≤500ns) ve düşük ileri düşüş gerilimi (840mV @ 200A) ile açılır/kapanır devreler, güç kaynakları, invertörler ve doğrultma uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 150°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-244AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-244AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840 mV @ 200 A