MBRF400100
DIODE SCHOTTKY 100V 200A TO244AB
Paket/Kılıf
TO-244AB
Seri / Aile Numarası
MBRF400100
MBRF400100 Hakkında
MBRF400100, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen 100V, 200A kapasiteli Schottky diyot dizisidir. TO-244AB chassis mount paketinde sunulan bu bileşen, 1 çift ortak katot (common cathode) konfigürasyonuna sahiptir. Maksimum forward voltajı 840 mV @ 200A olan bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 500ns'den az recovery time'ı ile fast recovery kategorisinde yer alır. Yüksek akım doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve indüstriyel doğrultmaçlarda kullanılır. Reverse leakage akımı 100V'ta 1 mA olup, yüksek akım yönetim uygulamaları için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-244AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-244AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840 mV @ 200 A