MBRF30H60CT-E3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V ITO220
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
MBRF30H60CT
MBRF30H60CT-E3/45 Hakkında
MBRF30H60CT-E3/45, Vishay tarafından üretilen TO-220 paketinde Schottky diyot dizisidir. Tek çift ortak katot konfigürasyonuna sahip bu komponent, 60V ters gerilim ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 15A'da maksimum 680mV olan bu hızlı iyileşme diyotu (≤500ns), endüstriyel doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları ve anahtarlamacı devrelerde kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. İzole tab tasarımı ile ısıl yönetimi kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 60 µA @ 60 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 15 A