MBRF30H150CTH
DIODE SCHOTTKY
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
MBRF30H150C
MBRF30H150CTH Hakkında
MBRF30H150CTH, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda iki Schottky diyotu içerir. Ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi diod başına 15A'dir ve maksimum ters voltaj 150V'dur. Ön voltajı 15A'de 1.11V olan bu diyotlar, 200mV'dan büyük akımlarda 500ns'den daha hızlı iyileşme zamanına sahiptir. -20°C ile 150°C arasında çalışan MBRF30H150CTH, düşük forward voltage düşüşü gerektiren güç uygulamalarında, AC-DC konvertörlerinde ve doğrultma devrelerinde kullanılır. Ters sızıntı akımı 150V'da 60µA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 60 µA @ 150 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -20°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3 FULLPACK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.11 V @ 15 A