MBRF3045CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V ITO220
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
MBRF3045C
MBRF3045CTHE3/45 Hakkında
MBRF3045CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulan bu komponent, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda iki adet diyot içerir. Maksimum 45V ters gerilim ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 20A'de 600mV'dır. Hızlı kurtarma karakteristiğine (≤500ns) sahip bu diyotlar, anahtarlamalı güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve çıkartma devrelerinde kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına uygundur. Ters kaçak akımı 45V'de maksimum 1mA'dir. Ürün durumu kullanımdan kaldırılmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 45 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 20 A