MBRF25H60CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V ITO220
Seri / Aile Numarası
MBRF25H60C
MBRF25H60CTHE3/45 Hakkında
MBRF25H60CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen 60V Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu komponent, diode başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olan bu diyot, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve frekans dönüştürücülerde doğrultma işlevinde kullanılır. 700mV forward voltage ile 15A akımda çalışır. -65°C ile 175°C arasında işletilmesi mümkündür. TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulur. Ürün şu anda kullanım dışı (Obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 700 mV @ 15 A