MBRF25H35CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V ITO220
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
MBRF25H35C
MBRF25H35CTHE3/45 Hakkında
MBRF25H35CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahiptir. Maksimum 35V reverse voltaj ve diode başına 15A ortalama doğrultulu akım kapasitesine sahiptir. Forward voltaj 640mV @ 15A'dir. Hızlı kurtarma özelliğine (Fast Recovery ≤500ns) sahip olan bu diyot, güç kaynakları, AC/DC konvertörleri, invertörler ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Reverse leakage akımı 35V'de 100µA'dır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. Bileşen artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 35 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 15 A