MBRF2545CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V ITO220
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
MBRF2545C
MBRF2545CTHE3/45 Hakkında
MBRF2545CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisi komponentdir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, 45V DC ters voltaj dayanımına ve diode başına 12.5A ortalama doğrultulmuş akıma sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den düşük anahtarlama süresine ve 200µA @ 45V ters sızıntı akımına düzelticidir. TO-220-3 Full Pack isolated tab paketlemesi ile through-hole montaj tipi sunmakta, -65°C ile 150°C çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlamaktadır. Doğrultucu uygulamaları, güç kaynağı devreleri, invertör ve switching power supply tasarımlarında kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 12.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 45 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V