MBRF25100CTHC0G
DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB
Seri / Aile Numarası
MBRF25100C
MBRF25100CTHC0G Hakkında
MBRF25100CTHC0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220 DIP paketinde sunulan bu komponent, 100V ters voltaj ve diode başına 25A ortalama doğrultma akımı kapasitesi ile karakterizedir. Ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir. Forward voltajı 25A'de 920mV olan bu bileşen, 500ns'den kısa iyileşme süresi ile hızlı anahtarlama uygulamalarına uygundur. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen MBRF25100CTHC0G, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, inverter devreleri ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. İzole edilmiş sekme ile sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 25A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 920 mV @ 25 A