MBRF20H60CT-E3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V ITO220
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
MBRF20H60CT
MBRF20H60CT-E3/45 Hakkında
MBRF20H60CT-E3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, Common Cathode konfigürasyonunda iki diyot içerir. 60V maksimum ters gerilime ve diod başına 10A ortalama doğrultulmuş akımına sahiptir. Forward voltajı 10A'de 710mV olup, ters sızıntı akımı 60V'de 100µA'dir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den daha hızlı komütasyon hızına sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışır. Güç kaynakları, invertörler ve AC/DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda kullanılır. Ürün şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 710 mV @ 10 A