MBRF20H100CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
MBRF20H100C
MBRF20H100CTHE3/45 Hakkında
Vishay MBRF20H100CTHE3/45, 100V nominal gerilimde çalışan Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode yapılandırması ile tipik olarak güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, oto-restore ve tiyristor uygulamalarında kullanılır. Diode başına 10A ortalama doğrultulmuş akımı, 770mV forward voltage @ 10A ve hızlı recovery karakteristiği (500ns) ile tasarlanmıştır. TO-220-3 izole tab paketinde monte edilen bu komponent, -65°C ile 175°C junction sıcaklık aralığında çalışabilir. Reverse leakage akımı 100V'de 4.5µA ile sınırlıdır. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4.5 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 10 A