MBRF20100CT-E3/4W
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
MBRF20100CT
MBRF20100CT-E3/4W Hakkında
MBRF20100CT-E3/4W, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde gelen bu bileşen, 100V ters voltaj ve 10A ortalama doğrultma akımı ile çalışabilme kapasitesine sahiptir. Common cathode konfigürasyonunda iki diyot içeren bu dizi, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, inverterler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde doğrultma uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı maksimum 800mV (10A'de) olan komponent, hızlı iyileşme özelliğine (< 500ns) sahiptir. İzole edilmiş mounting tab ile ısı transferi iyileştirilmiş olup, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 10 A