MBRF20045
DIODE SCHOTTKY 45V 100A TO244AB
Seri / Aile Numarası
MBRF20045
MBRF20045 Hakkında
MBRF20045, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 45V ters voltaj (Vr) ve 100A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, TO-244AB chassis mount paketinde sunulmaktadır. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna göre tasarlanmış olan komponent, 700mV forward voltaj (Vf) ile çalışır. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu fast recovery diyotu, hızlı anahtarlama uygulamalarında ve güç kaynağı tasarımlarında kullanılır. 500ns'nin altında recovery süresi ile low-loss rectifier uygulamalarına uygundur. Bileşen üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 100A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-244AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-244AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 700 mV @ 100 A