MBRF16H45HE3/45
DIODE SCHOTTKY 45V 16A ITO220AC
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
MBRF16H45HE3
MBRF16H45HE3/45 Hakkında
MBRF16H45HE3/45, Vishay tarafından üretilen 45V 16A Schottky doğrultucu diyottur. TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulan bu bileşen, hızlı geri kazanım özelliğine sahip (≤500ns) ve -65°C ile +150°C arasında çalışabilir. Ortalama doğrultulmuş akım 16A, ters kaçak akımı 45V'de 100µA, ön doğrultu voltajı 16A'de maksimum 660mV'dir. Güç kaynakları, anahtarlamalı regülatörler, ters akım koruması ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılan bu diyot, düşük gerilim düşüşü ve hızlı anahtarlama özellikleriyle karakterizedir. Not: Bu ürün üretim dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 16A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 660 mV @ 16 A