MBRF16H45
DIODE SCHOTTKY 45V 16A ITO220
Seri / Aile Numarası
MBRF16H45
MBRF16H45 Hakkında
MBRF16H45, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 45V/16A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. TO-220-2 paketinde sunulan bu bileşen, 630 mV forward voltage ile düşük enerji kaybı sağlar. Fast recovery özelliği ile 500ns'nin altında yanıt süresi ve güç kaynakları, AC/DC konverterler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma işlevi görür. -55°C ile 150°C arasında çalışan cihaza ait 500µA ters sızıntı akımı, yüksek güvenilirlik gerektiren uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 16A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 16 A