MBRF15H45CT-E3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V ITO220
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
MBRF15H45CT
MBRF15H45CT-E3/45 Hakkında
MBRF15H45CT-E3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 45V ters polarite dayanımına ve diyot başına 7.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Common Cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir. TO-220-3 Full Pack İzole Tab paketinde gelen bu komponent, fast recovery özelliğine (≤500ns) sahiptir. 630mV maksimum forward voltaj ve 50µA ters kaçak akımı ile karakterize edilir. -65°C ile 175°C junction sıcaklığı aralığında çalışabilir. Through-hole montajlı olan bu diyot dizisi, anahtarlama devreleri, güç dönüştürücüler ve doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 7.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 7.5 A