MBRF10L100CT C0G
DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
MBRF10L100CT
MBRF10L100CT C0G Hakkında
MBRF10L100CT C0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen TO-220-3 paketli Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahip bu komponent, 10A ortalama düzeltilmiş akım kapasitesine ve 100V maksimum ters gerilime sahiptir. Forward gerilimi 10A'de 850mV olan bu diyot, <=500ns fast recovery hızına ve 20mA @ 100V ters sızıntı akımına sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen komponent, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılmaktadır. Izole tab özelliği sayesinde soğutma uygulamalarına uygun tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A