MBRF10200CTC0
DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
MBRF10200
MBRF10200CTC0 Hakkında
MBRF10200CTC0, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 200V ters voltaj (Vr) kapasitesi ve 10A ortalama doğrultulmuş akım ile çalışır. Common cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir. TO-220-3 izole tab paketinde sunulan bu komponent, fast recovery özelliğine (≤500ns) sahip olup, anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışır, forward voltajı 980mV @ 10A'dır. Through hole montajı destekler.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 980 mV @ 10 A