MBRF10100CT-JT
DIODE ARRAY 100V 5A ITO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
MBRF10100CT
MBRF10100CT-JT Hakkında
MBRF10100CT-JT, Diodes Incorporated tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 100V ters gerilim ve 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, 1 çift ortak katot konfigürasyonunda tasarlanmıştır. TO-220-3 izole tab paketinde sunulan komponent, hızlı iyileşme karakteristiğine (≤500ns) ve düşük iletiş gerilimi (840mV @ 5A) değerlerine sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışan bu diyot dizisi, güç kaynakları, AC/DC konvertörleri, motor kontrol devreler ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma işlevi görmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840 mV @ 5 A