MBRF10100CT-E3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
MBRF10100CT
MBRF10100CT-E3/45 Hakkında
MBRF10100CT-E3/45, Vishay tarafından üretilen 100V Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanmış olup, diyot başına 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Fast recovery karakteristiklerine (≤500ns) sahip bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. TO-220-3 full pack, isolated tab paketinde sunulan bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Maksimum forward voltajı 5A'da 850mV, reverse leakage akımı 100V'da 100µA'dır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 5 A