MBRD3100TR
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DPAK
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
MBRD3100
MBRD3100TR Hakkında
MBRD3100TR, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 100V/3A Schottky doğrultma diyotudur. TO-252-3 (DPak) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 850mV ileri gerilim düşümü ile karakterize edilir. -55°C ile +150°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 250pF kapasitans (5V, 1MHz'de) ve 500ns'den daha hızlı recovery time özellikleri ile yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Düşük ileri gerilim düşümü sayesinde enerji verimliliği yüksektir. Ters akış kontrol, anahtarlama güç kaynakları, doğrultma devreleri ve hızlı recovery gereken analoglar uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 250pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 3 A