MBRD12150CTTR
DIODE SCHOTTKY 150V DPAK
Seri / Aile Numarası
MBRD12150CT
MBRD12150CTTR Hakkında
MBRD12150CTTR, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 150V Schottky diyot dizisidir. TO-252-3 (DPak) yüzeye monte paketinde sunulan bu bileşen, 1 çiftin ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içerir. 150V ters gerilim kapasitesine ve maksimum 1V ileri gerilim düşümüne sahiptir. Fast Recovery karakteristiği (≤500ns) ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, düşük ters sızıntı akımı (1mA @ 150V) sunarak anahtarlama kaynakları, inverterler ve AC/DC dönüştürücü devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 A