MBRB745HE3/45
DIODE SCHOTTKY 45V 7.5A TO263AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
MBRB745HE
MBRB745HE3/45 Hakkında
MBRB745HE3/45, Vishay tarafından üretilen 45V 7.5A kapasiteli Schottky diyottur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paket ile sunulan bu komponent, düşük ön voltaj düşüşü ve hızlı anahtarlama özelliğine sahiptir. 840 mV ön voltaj (15A'da) ve 500ns'den küçük geri kazanım zamanı ile doğrultucu, güç kaynağı ve anahtarmalı devre uygulamalarında tercih edilir. -65°C ile +150°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Yüksek güç yoğunluğu uygulamaları için D²Pak paketinin superior ısıl yönetimi avantaj sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 7.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840 mV @ 15 A