MBRB41H100CT-1H
DIODE SCHOTTKY
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
MBRB41H
MBRB41H100CT-1H Hakkında
MBRB41H100CT-1H, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. Ortak katod konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu bileşen, 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 100V maksimum reverse voltajına sahiptir. Forward voltajı 20A'de 800mV'dur. TO-262 (I²Pak) SMD paketinde sunulan komponentin maksimum junction sıcaklığı 175°C'dir. Fast recovery özelliği (≤500ns) ile düşük ters kurtarma zamanına sahiptir. Güç uygulamaları, AC/DC güç kaynakları, sürücü devreler ve yüksek akımlı doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package I2PAK (TO-262)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 20 A