MBRB30H90CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO263AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
MBRB30H90CTHE3
MBRB30H90CTHE3/45 Hakkında
MBRB30H90CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen 90V Schottky diyot dizisidir. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, Common Cathode konfigürasyonunda iki diyottan oluşmaktadır. 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 820mV maksimum ileri gerilim (15A'de) ile düşük enerji kaybı sağlar. 90V maksimum ters gerilim ve 5µA ters sızıntı akımı ile güvenli çalışma garantisi verir. 500ns'den küçük geri kazanım süresi hızlı anahtarlama uygulamalarına uygun hale getirir. -65°C ile +175°C arasında çalışabilen bu diyot, güç kaynakları, invertörler ve frekans dönüştürücülerde kullanılır. Ürün Digi-Key'de üretilmeyen durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 90 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 15 A