MBRB30H60CT-E3/45
30A 60V HIGH BARRIER HT SKYREC T
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
MBRB30H60CT
MBRB30H60CT-E3/45 Hakkında
MBRB30H60CT-E3/45, Vishay tarafından üretilen 30A 60V Schottky diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonunda iki diyot içerir. Her bir diyod 15A ortalama doğrultulmuş akım ve maksimum 680mV ileri gerilim değerlerine sahiptir. 60V ters gerilim toleransı ile yüksek güç uygulamalarında, anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve oto elektrik sistemlerinde kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışan bu bileşen, hızlı recovery karakteristiği (≤500ns) ile düşük ters iyonlaştırma kaybı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 60 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 15 A