MBRB30H50CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB30H50CTHE3
MBRB30H50CTHE3/45 Hakkında
MBRB30H50CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentdir. 50V maksimum reverse voltaj kapasitesi ile çalışan bu komponent, diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım sağlayabilir. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan komponent, yüksek hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 680mV forward voltaj ve 60µA reverse leakage akımına sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Enerji geri kazanım, güç kaynağı düzenleyicileri, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak yer alır. Fast recovery karakteristiği 500ns'nin altında yanıt süresi sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 60 µA @ 50 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 15 A