MBRB3045CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO263AB
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
MBRB3045CTHE3
MBRB3045CTHE3/45 Hakkında
MBRB3045CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paket ile sunulan bu komponent, 1 çift common cathode konfigürasyonunda 2 diyot barındırır. Maksimum 45V reverse voltajda, diode başına 15A ortalama doğrultma akımı sağlayabilir. 600mV'luk maksimum forward voltajı (20A'da) ve 500ns'den hızlı recovery time'ı ile güç kaynakları, AC-DC konvertörleri, motor kontrol devreleri ve ters akım koruması uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 45 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 20 A