MBRB25H50CTHE3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB25H50CTHE3
MBRB25H50CTHE3/81 Hakkında
MBRB25H50CTHE3/81, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentidir. TO-263AB (D²Pak) paketinde monte edilen bu bileşen, ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içerir. 50V ters gerilim derecelendirmesi ve diyot başına 15A ortalama doğrultma akımı ile tasarlanmıştır. 700mV forward voltage (15A'de) ve 100µA ters kaçak akımı (50V'de) özelliklerine sahiptir. Hızlı geri kazanım karakteristiğine (≤500ns) sahip olan bu diyot, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve anahtarlı regülatörlerde kullanılır. -65°C ile +175°C sıcaklık aralığında çalışır. Surface mount uygulamalarda yüksek entegrasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 50 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 700 mV @ 15 A