MBRB25H45CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB25H45CTHE3
MBRB25H45CTHE3/45 Hakkında
MBRB25H45CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen 45V Schottky diyot dizi bileşenidir. Common cathode yapılandırmasında iki diyottan oluşan bu komponent, 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan cihaz, fast recovery özelliği ile 500ns'den daha kısa anahtarlama hızı sağlar. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot dizisi, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. 640mV forward voltajı ve düşük reverse leakage akımı ile verimli doğrultma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 45 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 15 A