MBRB25H35CTHE3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB25H35CTHE3
MBRB25H35CTHE3/81 Hakkında
MBRB25H35CTHE3/81, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentdir. 35V maksimum reverse voltaj ile çalışan bu komponent, diyot çifti ortak katot konfigürasyonunda düzenlenmiştir. Diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir ve 640mV maksimum forward voltaj değeriyle 15A akımda çalışır. Fast recovery karakteristiklerine (≤500ns) sahip olan MBRB25H35CTHE3/81, gücü dağıtmak için tab içeren TO-263AB (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulur. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu bileşen, AC/DC güç dönüştürücüler, anahtarlama güç kaynakları ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. 100µA maksimum reverse leakage akımı ile özelliklenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 35 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 15 A