MBRB25H35CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB25H35CTHE3
MBRB25H35CTHE3/45 Hakkında
MBRB25H35CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen 35V Schottky diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda iki adet diyotu içeren bu komponent, hızlı geri kazanım (Fast Recovery) özellikleriyle doğrultma uygulamalarında kullanılmaktadır. 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 640mV maksimum ileriye doğru gerilim düşümüyle (15A'de) anahtarlamalı güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve PFC (Power Factor Correction) devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. -65°C ile 175°C arasında çalışan bu komponent, kompakt TO-263AB (D²Pak) paketlemesiyle yüksek akım uygulamalarında verimli ısı yönetimi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 35 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 15 A