MBRB25H35CT-E3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB25H35CT
MBRB25H35CT-E3/81 Hakkında
MBRB25H35CT-E3/81, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 35V maksimum reverse voltaj ile tasarlanmış, 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Tek çift ortak katot konfigürasyonunda iki diyotu içeren bu komponent, fast recovery özelliği ile 500ns'den hızlı anahtarlama performansı sunar. Surface mount TO-263AB (D²Pak) paketlemesi ile güç uygulamalarında yüksek güvenilirlik sağlar. 640mV iletkenim gerilimi, anahtarlamada düşük kayıplar demektir. Doğrultucu, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve DC/DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda kullanılır. Çalışma sıcaklığı aralığı -65°C ile 175°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 35 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 15 A