MBRB20H90CTHE3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB20H90CTHE3
MBRB20H90CTHE3/81 Hakkında
Vishay MBRB20H90CTHE3/81, 90V Schottky diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda iki adet diyot içeren bu bileşen, yüksek hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Diyot başına 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olup, maksimum ileriye doğru gerilim 770mV @ 10A'dır. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları, invertörler ve DC-DC dönüştürücülerde tercih edilir. Surface mount TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bileşen, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4.5 µA @ 90 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 10 A