MBRB20H60CTHE3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB20H60CTHE3
MBRB20H60CTHE3/81 Hakkında
MBRB20H60CTHE3/81, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, iki adet Schottky diyotu ortak katot konfigürasyonu ile içerir. 60V ters kapanma gerilimi ve diyot başına 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. 710mV maksimum ön kapanma gerilimi (10A'de) ve 100µA ters sızıntı akımı (60V'de) özelliğine sahiptir. 500ns'den hızlı geri kazanım süresi ile karakterizedir. -65°C ile 175°C arasında çalışan bu diyot dizisi, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, anahtarlama devreleri ve doğrultucu uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 710 mV @ 10 A