MBRB20H60CT-E3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB20H60CT
MBRB20H60CT-E3/81 Hakkında
MBRB20H60CT-E3/81, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisi komponenttir. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, iki diyottan oluşan ortak katot konfigürasyonuna sahiptir. Maksimum 60V ters voltaj dayanımına ve 10A ortalama doğrultulmuş akımına sahip olan komponent, 710mV forward voltaj düşüşü (10A'de) ile çalışır. -65°C ile 175°C arasında çalışan bileşen, fast recovery karakteristiğine (≤500ns) ve 100µA ters sızıntı akımına (60V'de) sahiptir. Güç kaynağı uygulamaları, motor kontrol devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Surface mount montajı için uygun olan komponent, düşük forward voltaj düşüşü nedeniyle enerji verimliliğini artırır. Not: Bu komponent üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 710 mV @ 10 A