MBRB20H35CT-E3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB20H35CT
MBRB20H35CT-E3/81 Hakkında
MBRB20H35CT-E3/81, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir. 35V ters gerilim derecelendirilmesi ile 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 10A'da maksimum 630mV'dir. Ters akış kaçağı 35V'de 100µA'dir. Fast recovery karakteristiğine sahip (≤500ns) olan bileşen, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Güç uygulamaları, anahtarlama devreleri ve AC/DC dönüştürücüler gibi düşük voltaj doğrultma uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün kullanımdan kaldırılmış (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 35 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 10 A