MBRB20H100CT/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Seri / Aile Numarası
MBRB20H100CT
MBRB20H100CT/45 Hakkında
MBRB20H100CT/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 100V ters voltaj, 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 770mV maksimum ileri voltaj (10A'da) ile çalışır. Common cathode konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu bileşen, fast recovery özelliğine sahip olup 500ns'den az geri kurtarma süresi sunar. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. TO-263-3 (D²Pak) Surface Mount paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 4.5µA ters kaçak akımı (100V'da) sayesinde verimli çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4.5 µA @ 100 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 10 A