MBRB16H60HE3/45
DIODE SCHOTTKY 60V 16A TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB16H60HE3
MBRB16H60HE3/45 Hakkında
MBRB16H60HE3/45, Vishay tarafından üretilen 60V 16A kapasiteli Schottky diyottur. TO-263AB (D²Pak) SMD paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 730 mV ileriye doğru gerilim düşüşü ve 500ns'den daha hızlı iyileşme süresi sayesinde anahtarlama kayıplarını minimize eder. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, AC-DC güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, motor sürücü devreleri ve yüksek frekans anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 100 µA @ 60V'lik düşük sızıntı akımı ve güç uygulamalarında etkin ısıl yönetim sağlayan D²Pak paketlemesi bu komponenti endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamaları için uygun kılar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 16A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 730 mV @ 16 A