MBRB15H50CT-E3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB15H50CT
MBRB15H50CT-E3/45 Hakkında
MBRB15H50CT-E3/45, Vishay tarafından üretilen bir Schottky diyot dizisidir. Bileşen, common cathode konfigürasyonda 1 pair diyot içerir ve 50V ters voltaj desteği sunar. Her bir diyotta 7.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 730mV forward voltage değerine sahiptir. TO-263AB (D²Pak) yüzey montaj paketi ile sunulan bu komponent, fast recovery karakteristiğine (≤500ns) ve geniş çalışma sıcaklık aralığına (-65°C ~ 175°C) sahiptir. Güç tamamlayıcı uygulamaları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlama devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bileşen artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 7.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 50 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 730 mV @ 7.5 A