MBRB15H45CT-E3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB15H45CT
MBRB15H45CT-E3/81 Hakkında
MBRB15H45CT-E3/81, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, iki adet diyottan oluşmakta olup ortak katot konfigürasyonuna sahiptir. 45V ters voltaj değerine kadar dayanır ve diyot başına 7.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Ön yönde 7.5A'de 630mV maksimum gerilim düşümü ile karakterize edilir. Fast Recovery tipinde olup 500ns'den küçük veya 200mA'den büyük koşullarda çalışır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlamalı güç uygulamalarında kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 7.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 45 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 7.5 A