MBRB10H90CT-E3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB10H90CT
MBRB10H90CT-E3/81 Hakkında
MBRB10H90CT-E3/81, Vishay tarafından üretilen 90V Schottky diyot dizisidir. TO-263AB (D²Pak) Surface Mount paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahiptir. 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 760mV maksimum forward voltaj ile tasarlanmıştır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, hızlı recovery özellikleri (≤500ns) sayesinde RF, güç kaynakları ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Düşük reverse leakage akımı (3.5µA @ 90V) ve Schottky tipinin düşük forward voltaj düşüşü, verimliliği artırmak için gereken uygulamalarda tercih edilir. Lütfen yenileme için eşdeğer parçaları değerlendirin.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3.5 µA @ 90 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 5 A