MBRB10H35-E3/45
DIODE SCHOTTKY 35V 10A TO263AB
Seri / Aile Numarası
MBRB10H35
MBRB10H35-E3/45 Hakkında
MBRB10H35-E3/45, Vishay tarafından üretilen 35V/10A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. TO-263AB (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, ön kapanış voltajı maksimum 850 mV @ 20A ile karakterize edilir. 500ns'nin altında hızlı iyileştirme süresi özelliğine sahiptir. Ters akım sızıntısı 35V'de 100 µA ile sınırlıdır. -65°C ile 175°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. Anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, oto-reset devreleri ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 35 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 20 A