MBRB10H100CTHE3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Seri / Aile Numarası
MBRB10H100CTHE3
MBRB10H100CTHE3/81 Hakkında
MBRB10H100CTHE3/81, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-263 (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, 100V maksimum DC reverse voltajda çalışır. Diyot konfigürasyonu 1 Pair Common Cathode olup, her bir diyod için 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi vardır. Forward voltaj 5A'de maksimum 760mV'tur. Fast recovery karakteristiğine sahip olan (≤500ns) bu diyot dizisi, -65°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 3.5µA @ 100V düşük reverse leakage akımı ile karakterizedir. Güç kaynakları, invertör devreleri, anahtarlama uygulamaları ve yüksek hızlı doğrultma işlemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3.5 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 5 A