MBRB1045HE3/45
DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO263AB
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
MBRB1045HE3
MBRB1045HE3/45 Hakkında
MBRB1045HE3/45, Vishay tarafından üretilen 45V/10A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama karakteristiği ile 500ns'den düşük iyileşme süresine sahiptir. 840mV forward voltajı ve 100µA maksimum geri sızıntı akımı ile düşük güç kayıpları sağlar. Anahtarlama güç kaynakları, koruma devreleri, güç faktörü düzeltme ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Ürün Digi-Key'de satış dışı bırakılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840 mV @ 20 A