MBRA1H100T3G
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
MBRA1H100T3G
MBRA1H100T3G Hakkında
MBRA1H100T3G, onsemi tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyotdur. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu doğrultucu diyot, 100V ters gerçekleme (reverse bias) gücü ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Maksimum 760mV forward voltage'ında çalışan bileşen, hızlı darbe geçişi (fast recovery) özelliği ile 500ns'den daha kısa kurtarma süresine sahiptir. -65°C ile 175°C arasında stabil performans gösterir. Güç kaynağı uygulamaları, voltaj denetleme devreleri, anahtarlama güç kaynakları (SMPS) ve diğer doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 1 A