MBR60L45CTH
DIODE SCHOTTKY
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR60L45CT
MBR60L45CTH Hakkında
MBR60L45CTH, onsemi tarafından üretilen TO-220 paketinde bir Schottky doğrultucu diyot dizisidir. 1 çift ortak katot konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 45V maksimum ters gerilim derecesinde 1.2mA ters sızıntı akımı ile çalışır. 550mV maksimum ileri gerilimi ile düşük ısı kaybı sağlar. -65°C ile +175°C arasında çalışan bu diyot, 500ns'den az kurtarma süresine sahip fast recovery özelliğiyle hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Güç kaynakları, inverterler ve anahtarlamalı güç devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.2 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 30 A