MBR60150CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR60150CT
MBR60150CT Hakkında
MBR60150CT, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 1 çift ortak katot (common cathode) konfigürasyonuna sahiptir. 150V maksimum ters gerilim ve 30A'de 940mV maksimum ileri gerilim ile çalışır. Fast recovery özelliği sayesinde 500ns'den daha kısa anahtarlama süresi gösterir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında ve 150V'ta 1mA ters sızıntı akımıyla karakterize edilmiştir. Güç kaynakları, invertörler, AC-DC dönüştürücüler ve yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 940 mV @ 30 A