MBR500100CTR
DIODE MODULE 100V 250A 2TOWER
Paket/Kılıf
Twin Tower
Seri / Aile Numarası
MBR500100
MBR500100CTR Hakkında
MBR500100CTR, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen 100V/250A Schottky diyot modülüdür. Twin Tower kasa tipinde chassis mount edilebilen bu ürün, Common Anode konfigürasyonunda iki diyot içermektedir. Maksimum forward gerilimi 880mV @ 250A ve reverse polarity koruması sağlayan bu diyot, hızlı kurtarma özelliğine (≤500ns) sahiptir. İleri akım yönetimi ve endüstriyel uygulamalarda doğrultme işlevleri için tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasında junction sıcaklığında çalışabilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 250A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Schottky, Reverse Polarity
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case Twin Tower
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Twin Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 250 A